جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
|
نرخ نامه آهن آلات

نرخ نامه آهن آلات در کرمان

آخرین به روز رسانی در تاریخ پنجشنبه،۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۳

به کلیه قیمت ها ۱۰ درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه خواهد شد.

آرشیو نرخنامه آهن آلات

قبل از خرید هر نوع مصالح و آهن آلات، با کارشناسان ما در تماس باشید!

نرخنامه آهن آلات در کرمان

نرخنامه آهن آلات در کرمان، برگه‌ای که هر چند روز یکبار از سوی اتحادیه صنف فروشندگان آهن و تولید قطعات فلزی ساختمانی کرمان منتشر می‌شود و در اختیار فروشندگان آهن آلات قرار می‌گیرد. فروشندگان بعد از دریافت این برگه، موظف می‌شوند که فروش آهن آلات را بر اساس قیمت‌های این برگه انجام دهند.

در ادامه این مطلب، چند نکته مهم را در مورد نرخ نامه آهن آلات در کرمان بیان خواهیم کرد. در صورتی که شما هم قصد خرید آهن آلات در کرمان و سایر شهرهای ایران را دارید و تمایل دارید که از قیمت‌های روز آگاه شوید، پیشنهاد می‌شود که با شماره «۳۵۰۲۵-۰۳۴» تماس بگیرید. کارشناسان بازرگانی پدیده‌ساز نوین در زمینه تأمین انواع آهن آلات و مصالح ساختمانی فعالیت می‌کنند و می‌توانند قیمت‌های به‌روز انواع آهن آلات را در اختیارتان قرار دهند.

مجموعه بازرگانی پدیده‌ساز نوین برای راحتی کار خریداران، آرشیو نرخنامه آهن آلات در کرمان را در این صفحه قرار داده است تا مخاطبان بتوانند قیمت دقیق آهن آلات در روزهای مختلف را بررسی کنند، از روند بازار آگاه شوند و بر اساس این روند برای خرید آهن آلات تصمیم بگیرند.

در نرخنامه آهن آلات قیمت چه محصولاتی درج می‌شود؟

در نرخنامه آهن آلات در کرمان قیمت محصولات مختلف و متنوعی درج می‌شود که در ادامه نام این محصولات را بیان خواهیم کرد:

 • قیمت شماره‌های مختلف تیر آهن اصفهان معمولاً در ابتدای نرخنامه فروش آهن آلات در کرمان قرار می‌گیرد. تیر آهن‌های شماره ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۲۰، ۲۲، ۲۴ و ۲۷ در لیست اعلام شده است.
 • بعد از تیر آهن‌ها، نوبت به بیان قیمت میلگردهای اصفهان می‌رسد. در ادامه نرخنامه می‌توانید قیمت میلگردهای شماره ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۲۰، ۲۲ و ۲۵ اصفهان را ملاحظه کنید.
 • قیمت میلگردهای شماره ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۴ تا ۲۸ بناب، پس از میلگردهای اصفهان مشخص می‌شود.
 • پس از میلگردهای بناب، نوبت به اعلام قیمت میلگرد ۱۲، ۱۴، ۱۶ و ۱۸ تا ۲۸ در نرخنامه می‌رسد.
 • قیمت نبشی ۳ تا ۶ و ۸ تا ۱۰ آریان در گام بعدی اعلام می‌شود.
 • قیمت ناودانی ۶ تا ۱۴ پس از نبشی‌ها اعلام می‌شود.
 • اکنون نوبت به اعلام قیمت ورق ۶، ۸، ۱۰، ۱۲ و ۱۵ فولاد مبارکه می‌رسد.
 • پس از ورق‌های فولاد مبارکه، قیمت ورق‌های ۲۰ و ۲۵ اکسین و ورق‌های ۲۰ و ۲۵ کاویان اعلام می‌شود.
 • در ادامه لیست قیمت آهن آلات در کرمان، قیمت ورق متفرقه و کارخانه قطعات دیده می‌شود.
 • قیمت پروفیل جور ۲ و ۲.۵ میل فولاد مبارکه و پروفیل جور ۲ و ۲.۵ میل کرمان در انتهای نرخنامه آهن آلات در کرمان به چشم می‌خورد.

اگر به نرخنامه آهن آلات در کرمان که در سایت مجموعه پدیده‌ساز نوین منتشر می‌شود نگاه کنید، متوجه خواهید شد که قیمت آهن آلات مختلف با همین ترتیب بیان شده است. مجموعه پدیده‌ساز نوین برای کامل‌تر کردن اطلاعات مخاطبان و مشتریان، تصویری از نرخ‌نامه اتحادیه صنف فروشندگان آهن و تولید قطعات فلزی ساختمانی کرمان را هم در سایت خود منتشر می‌کند.

چند نکته مهم و اساسی که باید در مورد نرخنامه اهن آلات در کرمان بدانید

در این بخش، لازم است به چند نکته مهم در مورد نرخنامه آهن آلات در کرمان اشاره کنیم. این نکات به شما کمک می‌کند خرید آگاهانه‌تری را رقم بزنید:

 • کلیه قیمت‌هایی که در نرخ‌نامه ارائه شده، بر اساس هر کیلو از آهن آلات است.
 • در هنگام محاسبه هزینه آهن آلات، لازم است ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده را هم به قیمت‌ها اضافه کنید. به عنوان مثال اگر هر کیلو تیرآهن ۱۴ اصفهان ۲۸۰ هزار تومان باشد، باید ۹ درصد مالیات هم به این نرخ اضافه کنید تا هزینه نهایی به دست آید. در این حالت نرخ واقعی هر کیلو تیرآهن ۱۴ اصفهان، ۳۰۵۲۰۰ تومان خواهد بود.
 • قیمت یک سری آهن آلات در نرخنامه اعلام نشده است. نرخ این مدل آهن آلات بر اساس فاکتور خرید اعلام می‌شود. در واقع فروشنده باید ۵ درصد سود و هزینه حمل و نقل را به نرخ مندرج در فاکتور خرید خود اضافه کند و محصول را بر این اساس به مشتریان بفروشد.
 • برخی از مشتریان این سوال را مطرح می‌کند که آیا قیمت‌های نرخنامه فقط برای فروش نقدی است یا شامل فروش غیرنقدی هم می‌شود؟ در پاسخ باید بگوییم که این قیمت‌ها فقط برای فروش نقدی است. برای فروش غیرنقدی، خریدار و فروشنده باید در مورد قیمت با یکدیگر به توافق برسند.
 • نکته بسیار مهمی برای خرید آهن آلات از فروشندگان باید در نظر بگیرید، این است که اتحادیه هیچ مسئولیتی در قبال پیش‌فروش آهن آلات ندارد. در صورتی که خریدار، مبلغ را به حساب فروشنده واریز کند، معامله تأییدشده و کاملاً قطعی است؛ بنابراین در صورت تمایل به خرید آهن آلات به صورت پیش‌فروش، بسیار محتاط و مراقب باشید تا دچار زیان نشوید.

مزایای نرخنامه آهن آلات در کرمان و سایر شهرهای ایران

ارائه نرخنامه آهن آلات در کرمان و سایر شهرهای ایران، مزایای مختلفی برای مشتریان، مخاطبان و مجموعه بازرگانی پدیده‌ساز نوین به همراه دارد. در ادامه چند مورد از مهم‌ترین مزایای این نرخنامه را بیان خواهیم کرد:

۱. شفاف‌سازی در قیمت‌ها و جلوگیری از هرگونه گران‌فروشی

یکی از مهم‌ترین اهداف و مزایای انتشار نرخنامه آهن آلات در کرمان و سایر شهرهای ایران، شفاف شدن قیمت‌ها و جلوگیری از گران‌فروشی است. معمولاً وقتی قیمت‌ها شفاف و روشن نباشد، هر فروشنده‌ای که از راه رسید، می‌خواهد قیمت مورد نظر خود را بر کالا (آهن آلات یا هر کالای دیگر) بگذارد.

در چنین وضعیتی مشتریان، ترجیح می‌دهد جستجو کنند و کالایی را بیابند که کیفیت بالا و در عین حال قیمت مناسب داشته باشد. مشکل این جستجو و بررسی، آن است که زمان و انرژی زیادی از مشتریان و مخاطبان گرفته می‌شود و دست آخر هم خیالشان از بابت قیمت و کیفیت، آسوده نیست.

مجموعه پدیده‌ساز نوین با انتشار نرخنامه آهن آلات در کرمان می‌کوشد قیمت واقعی هر محصول را به مشتریان اعلام کند تا بتوانند خریدی آگاهانه و هوشمندانه را تجربه کنند. این مجموعه، بر اساس قانون و متن نرخنامه، ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده به قیمت مندرج در نرخنامه اضافه می‌‌کند و هیچ‌گونه افزایش غیرقانونی روی قیمت‌ها اعمال نمی‌کند.

۲. اعلام شرایط فروش در نرخنامه آهن آلات در کرمان و سایر شهرهای ایران

در نرخنامه آهن آلات که در سایت پدیده‌ساز نوین منتشر می‌شود، کلیه شرایط فروش آهن آلات قید شده است تا مشتریان در هنگام خرید، به صورت کاملاً دقیق بدانند که هزینه نهایی خریدشان چقدر می‌شود. در واقع این نرخ‌نامه علاوه بر شفاف‌سازی قیمت‌ها، مشتریان را از شرایط فروش آگاه می‌کند.

متأسفانه در سال‌های اخیر، کلاه‌برداری‌های متعددی در عرصه خرید و فروش آهن آلات و مصالح ساختمانی رخ داده است. برای جلوگیری از چنین اقداماتی، لازم است نرخ‌نامه و شرایط مشخصی برای خرید و فروش وجود داشته باشد. اگر روی کیفیت محصولات حساس هستید و می‌خواهید مصالح درجه یکی خریداری کنید، لازم است سراغ مراکز معتبر فروش آهن آلات و مصالح بروید. این مراکز به دلیل اعتبار بالایی که نزد مشتریان خود دارند، همواره بهترین و باکیفیت‌ترین مصالح را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند.

۳. آگاهی از روند قیمت‌ها در بازار آهن آلات برای خرید زودهنگام یا شکیبایی بیشتر

یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای انتشار نرخنامه آهن آلات در کرمان و سایر شهرهای ایران، آگاهی مشتریان و متقاضیان از روند قیمت‌هاست. وقتی مشتریان چند روز پیاپی قیمت آهن آلات را بررسی و دنبال کنند، می‌توانند بفهمند که در روزها و ماه‌های آینده چه تغییرات در قیمت آهن آلات رخ می‌دهد.

وقتی مشتریان از روند و تغییرات نرخ آهن آلات آگاه باشند، می‌توانند برای زمان خرید خود تصمیم بگیرند. گاهی مواقع، قیمت آهن آلات روز به روز بیشتر می‌شود و افراد به این نتیجه می‌رسند که باید هر چه زودتر خرید خود را انجام دهند. گاهی مواقع هم قیمت‌ها به صورت مداوم کاهشی است و مشتریان به این نتیجه می‌رسند که باید کمی شکیبایی به خرج دهند تا قیمت‌ها به اندازه کافی افت کند و سپس دست به خرید بزنند.

پدیده‌ساز نوین؛ مجموعه‌ای تخصصی برای تأمین آهن آلات باکیفیت با قیمت مصوب

در این مطلب تلاش کردیم در مورد چیستی و اهمیت نرخنامه آهن آلات در کرمان و سایر شهرهای ایران صحبت کنیم. امید است که این مقاله اطلاعات کافی در مورد فایده چنین نرخنامه‌ای را در اختیارتان قرار داده باشد.

در صورتی که قصد خرید آهن آلات در کرمان یا سایر نقاط ایران را دارید و می‌خواهید از بابت قیمت و کیفیت آهن آلاتی که می‌خرید، آسوده‌خاطر باشید، پیشنهاد می‌شود که به مجموعه‌های معتبر و حرفه‌ای تأمین و فروش آهن آلات مراجعه کنید؛ زیرا این مجموعه‌ها عموماً مشتریان فراوانی دارند و برای احترام به مشتریان و حفظ اعتبار خود، محصولاتی با کیفیت بالا و بر اساس قیمت مصوب، به مشتریان ارائه می‌دهند.

مجموعه بازرگانی پدیده‌ساز نوین، یکی از مجموعه‌های معتبری است که در زمینه تأمین و فروش مصالح ساختمانی و آهن آلات در کرمان و سراسر کشور فعالیت می‌کند و سابقه طولانی‌مدتی در این زمینه دارد. این مجموعه همواره کوشیده است که آهن آلات و مصالح ساختمانی را با کیفیت بالا و بر اساس قیمت مصوب در اختیار مشتریان و مخاطبان خود قرار دهد.

در صورتی که قصد خرید آهن آلات و مصالح ساختمانی در کرمان یا سایر نقاط ایران را دارید، کافی است با شماره «۳۵۰۲۵-۰۳۴» تماس بگیرید. کارشناسان مجموعه پدیده‌ساز نوین، قیمت جدید محصولات را در اختیارتان می‌گذارند. پس از اطلاع از قیمت، می‌توانید سفارش خود را نزد کارشناسان این مجموعه ثبت کنید. بازرگانی پدیده‌ساز نوین می‌کوشد سفارش شما را در سریع‌ترین زمان ممکن ارسال کند.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

بازرگانی پدیده ساز نوین مرجع تمامی مصالح ساختمانی از جمله:

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

درخواست مشاوره

"*" indicates required fields