جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
|
|
|
|
میلگرد جهان فولاد سیرجان_میلگرد اجدار

نرخ لحظه ای فولاد

سرکار خانم محبوبه دهقانی
کارشناس فروش

جهت دریافت مشاوره شماره تماس خود را وارد کنید و منتظر تماس کارشناسان پدیده ساز نوین باشید.

میلگرد جهان فولاد سیرجان_میلگرد اجدار

سایز

مشخصات محصول

قیمت

تاریخ

28

میلگرد 28 جهان فولاد سیرجان

A3
25,950  تومان

۱۴۰۳-۰۳-۳۱

25

میلگرد 25 جهان فولاد سیرجان

A3
25,950  تومان

۱۴۰۳-۰۳-۳۱

22

میلگرد 22 جهان فولاد سیرجان

A3
25,950  تومان

۱۴۰۳-۰۳-۳۱

20

میلگرد 20 جهان فولاد سیرجان

A3
25,950  تومان

۱۴۰۳-۰۳-۳۱

18

میلگرد 18 جهان فولاد سیرجان

A3
25,950  تومان

۱۴۰۳-۰۳-۳۱

16

میلگرد 16 جهان فولاد سیرجان

ََA3
26,150  تومان

۱۴۰۳-۰۳-۳۱

14

میلگرد 14 جهان فولاد سیرجان

A3
26,150  تومان

۱۴۰۳-۰۳-۳۱

12

میلگرد 12 جهان فولاد سیرجان

A3

۱۴۰۳-۰۳-۳۱

شرکت پدیده ساز نوین، ارائه دهنده میلگرد جهان فولاد سیرجان

شرکت پدیده ساز نوین، با اعتبار و سابقه درخشان در خدمت رسانی به مشتریان عزیز پیرامون صنایع ساختمانی، به ارائه میلگرد جهان فولاد سیرجان می پردازد و تامین کننده بزرگ این کالای مهم و باکیفیت صنایع ساختمانی است.

میلگرد در صنایع مختلف، کارایی دارد و یک ماده اولیه بسیار ضروری و مهم محسوب می گردد.

جهان فولاد سیرجان، تولید کننده محصولات فولادی مانند بریکت، شمش، میلگرد و… است. میلگرد جهان فولاد سیرجان، کیفیت بسیار بالایی دارد و به صورت جناغی و مارپیچی تولید می شود. این میلگرد  با استانداردهایی در سطح جهانی، همواره رضایت کاربران را جلب نموده است.

برای ثبت سفارش میلگرد جهان فولاد کافی است تنها با شماره  ۰۳۴۳۵۰۲۵ تماس بگیرید. همچنین پیش از خرید، می توانید از مشاوره رایگان و تخصصی شرکت پدیده ساز نوین  استفاده کنید و در نتیجه خریدی مطمئنی را تجربه کنید. ما در تمام مراحل مشاوره، خرید و پشتیبانی در کنار شما گام بر می داریم .

 

میلگرد جهان فولاد سیرجان

شرکت جهان فولاد سیرجان که توسط شرکت توسعه و آبادانی استان کرمان که زیرمجموعه شرکت ملی صنایع مس ایران است،  تاسیس شده بود، در سال 1388 فعالیت خود را آغاز کرد.

جهان فولاد سیرجان سهم سه درصدی از تولید فولاد کشور را برعهده دارد و براساس استانداردهای جهانی به تولید محصولات فولادی می پردازد. این شرکت دارای گواهینامه های استاندارد و معتبر ISO 9001 – ISO 14001 -ISO 45001-ISO 50001-CE   است.

شرکت جهان فولاد سیرجان از ورود گندله تا خروج  میلگرد در تولید صنایع فولادی، نقش دارد. میلگرد تولیدی جهان فولاد سیرجان، دومین محصول تولیدی این کارخانه بزرگ می باشد و به صورتت تخصصی و بالاترین کیفیت تولید می شود. سایز میلگرد از 8 تا 32 سانتیمتر است و از سال 1395 بهره برداری شده است.

میلگرد جهان فولاد سیرجان،  در سه گرید 240 میلگرد ساده، 340 از نوع آج مارپیچ و آج 400 میلگرد جناغی تولید و عرضه می شود.

میلگرد کارایی زیادی دارد و در پروژه های ساختمانی و عمرانی، همچنین، خودروسازی، ماشین آلات و لوازم خانگی مورد استفاده قرار می گیرد و زیرساخت ها، ایمنی و کیفیت این پروژه ها را به شدت بالا برده است.

 

کیفیت میلگرد جهان فولاد سیرجان

میلگرد جهان فولاد سیرجان با خودکفایی و فناوری های نوین و پیشرفته و بدون خرید مواد اولیه تولید می شود. از آنجا که این میلگرد سبک است و کیفیت و مقاومت بالایی دارد؛ همواره با استقبال خریداران روبرو بوده است.

این شرکت برای تولید میلگرد از آهن اسفنجی، استفاده می کند. همچنین در تمام مراحل ساخت نظارت دقیقی بر تولید، جوشکاری، خنک سازی، کنترل کیفیت و پیشرفت کار و… دارد.

نیروی انسانی متخصص و حرفه ای نیز از دیگر نقاط قوت کارخانه جهان فولاد سیرجان و یکی از مهمترین پارامترهای سازنده کیفیت میلگرد هستند. این نیروهای متخصص با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها به تولید این محصول می پردازند.

همچنین همواره، اقداماتی جهت بهبود کیفیت را انجام می دهند. فرآیند ضربه زایی در روند تولید میلگرد یکی از این اقدامات مهم است. این روش مقاومت میلگرد را به شدت بالا می برد و شکستگی و خمیدگی را به طور موثر کاهش می دهد.

کنترل کیفیت میلگرد از اقدامات موثر این شرکت است. تست ها و آزمایش های گوناگون برای کنترل کیفیت محصولات فولادی به منظور کنترل کیفیت میلگرد، همواره انجام می گیرد.

 

میلگرد آجدار

استاندار میلگرد به شکل زیر تعیین شده است.

فولاد A-1:

این میلگرد صاف و دارای مقاومت تسلیم 2300 سانتی متر مربع و مقاومت کششی 3800 بر سانتی متر مربع است.

فولاد A-2:

این میلگرد آجدار و دارای مقاومت تسلیم 3000 سانتی متر مربع و مقاومت کششی 5000 بر سانتی متر مربع است.

فولاد  A-3:

این میلگرد آجدار و دارای مقاومت تسلیم 4000 سانتی متر مربع و مقاومت کششی 6000 بر سانتی متر مربع است.

مقاومت کششی میلگرد جهان فولاد سیرجان حدود 5000 تا 6000 نیوتن بر میلی متر مربع است و مقاومت تسلیم آن نیز 4000 نیوتن بر میلی متر مربع است. این میلگرد مزایای مختلفی مانند کیفیت عالی، مقاومت بالا، قابلیت جوشکاری مناسب و… دارد.

میلگرد آجدار معمولا به بتن برای ایجاد مقاومت بسیار بالا کمک می کند. برآمدگی و ارتفاع آج ها میلگرد جهان فولاد مطابق استانداردها بوده است و بر بتن چسبندگی ایجاد می کنند و در ساختمان سازی به جبران مقاومت کششی کمک می کند.

 

سایز میلگرد جهان فولاد

میلگرد جهان فولاد در سایزهای مختلف، به منظور مطابقت با نیاز و تسهیل استفاده تولید می گردد. شما با توجه به نیاز خود می توانید از میلگرد متفاوت آجدار، مارپیچی یا ساده استفاده کنید، همچنین با تماس با کارشناسان پدیده ساز می توانید از مشاوره برای تهیه میلگرد پروژه خود نیز استفاده کنید.

 • میلگرد جهان فولاد سیرجان سایز 8 گرید  A2
 • میلگرد جهان فولاد سیرجان سایز 10 گرید  A2
 • میلگرد جهان فولاد سیرجان سایز 12 گرید  A2
 • میلگرد جهان فولاد سیرجان سایز 8 گرید  A3
 • میلگرد جهان فولاد سیرجان سایز 10 گرید  A3
 • میلگرد جهان فولاد سیرجان سایز 12 گرید  A3
 • میلگرد جهان فولاد سیرجان سایز 14 گرید  A3
 • میلگرد جهان فولاد سیرجان سایز 16 گرید  A3
 • میلگرد جهان فولاد سیرجان سایز 18 گرید  A3
 • میلگرد جهان فولاد سیرجان سایز 20 گرید  A3
 • میلگرد جهان فولاد سیرجان سایز 22 گرید  A3
 • میلگرد جهان فولاد سیرجان سایز 25 گرید  A3
 • میلگرد جهان فولاد سیرجان سایز 28 گرید  A3
 • میلگرد جهان فولاد سیرجان سایز 32 گرید  A3

 

هزینه میلگرد جهان فولاد سیرجان

تعرفه میلگرد همواره متغیر بوده است و برای اساس معیارهایی تعیین می گردد. تغییرات ارز و بازار بورس، قیمت مواد اولیه، قیمت جهانی فولاد، شرایط اقتصادی و… بر هزینه میلگرد تاثیر می گذارد. بنابراین قیمت میلگرد ها به صورت روزانه تعیین می کردد.

قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان، به طور روزانه ممکن است تغییر کند. برای استعلام قیمت و خرید میلگرد جهان فولاد، کافی است با کارشناسان پدیده ساز با شماره ۰۳۴۳۵۰۲۵  تماس بگیرید تا راهنمایی کامل و جامعی را دریافت کنید و خرید امن و مطمئنی را تجربه کنید.

شرکت پدیده ساز نوین مفتخر است که الویت خود را خدم ترسانی به مشتریان عزیز و آسان سازی فرآیند خرید برای آنها قرار داده است.

 

خرید میلگرد جهان فولاد سیرجان

با توجه به مطالبی که پیش از این آورده شد، مشهود است که میلگرد جهان فولاد سیرجان از کیفیت عالی برخوردار است و همواره برای بهبود کیفیت خود می کوشد. میلگرد جهان فولاد سیرجان، در انواع صنایع ساختمانی، ماشین آلات خودرو سازی، پروژه های پل سازی و عمرانی و… کاربرد دارد و همواره با استفبال خریداران روبرو بوده است.

اگر برای پیشبرد پروژه خود به میلگرد نیاز دارید، برای تهیه میلگرد جهان فولاد سیرجان، می توانید به شرکت معتبر پدیده ساز نوین اعتماد کنید، پیش از هرچیز با کارشناسان متخصص و متبحر این شرکت معتبر گفتگو و مشاوره داشته باشید و در نهایت میلگرد خود را تهیه کنید.

شرکت پدیده ساز نوین از خریدهای جزئی یا کلی شما حمایت می کنید، می توانید میلگرد جهان فولاد را به صورت نقدی یا شرایطی نیز تهیه فرمایید. برای خرید می توان هم به صورت حضوری به پدیده ساز نوین مراجعه نمایید و هم به صورت غیرحضوری با کارشناسان فروش تماس برقرار کنید. شماره تماس کارشناساسان فروش پدیده ساز نوین ۰۳۴۳۵۰۲۵ است.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

بازرگانی پدیده ساز نوین مرجع تمامی مصالح ساختمانی از جمله:

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

مشاهده بیشتر بستن

دریافت مشاوره

نام و نام خانوادگی