جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
|
مشاوره در اجرای محصولات

مشاوره در اجرای محصولات

مشاوره در اجرای محصولات با پدیده ساز

  از زمان پیدایش بشر تاکنون، انسان ها همواره در پی یافتن و ساخت پناه گاهی  جهت زندگی خود بوده‌اند تا نیاز مسکن خود را برطرف سازند. از اینرو صنعت ساخت و ساز از گذشته تا به امروز مورد توجه بشر بوده  و تغییراتی گسترده‌ای نیز به خود دیده است.

  هرچند در گذشته به دلیل نبود امکانات و دانش فنی کافی، این صنعت در سطح بسیار پایینی قرار داشته. اما امروزه با ورود فناوری مدرن به آن، فرایند ساخت و ساز طبق جدیدترین و ساده ترین روش ها صورت می گیرد.

  به کارگیری اصول حرفه ای برای طراحی ساختمان اهمیت بسیار زیادی دارد. چرا که در این صورت شما قادر خواهید بود پروژه ‌ها را بر اساس استانداردهای مشخص شده و در کمترین بازه زمانی به پایان برسانید و همچنین اصول دقیق اجرای هر یک از متریال ها را بر اساس استانداردهای بین المللی به کار گیرید.

  امروزه علاوه بر دغدغه ی خرید متریال نوین و پر کاربرد، دغدعه ی اجرای اصولی و استاندارد

آن نیز، ذهن اکثر سازندگان و خریداران را درگیر خود کرده است.

  عدم داشتن اطلاعات کافی درنحوه ی اجرای استاندارد و اصولی متریال، باعث ایجاد نارضایتی و هدررفت سرمایه و به طور کلی ایجاد سوتفاهم راجب محصول مورد نظر برای کارفرما و مهندسین میگردد.

پخش ویدیو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

مشاوره در اجرا محصولات به ما بپیوندید

در این بخش از خدمات، شرکت پدیده ساز نوین با داشتن کادری مجرب و با سابقه سعی خواهد داشت تا در واحد های مختلف، دانش لازم جهت استفاده ی اصولی از انواع متریال های ساختمانی را در اختیار شما دوستان قرار دهد، تا سبب یک تصمیم درست در زمان درست در بحث استفاده از متریال های مدرن گردد .از سوی دیگر تاثیر این موضوع در قیمت تمام شده پروژه ها از نکات قابل توجه بوده که کاهش آن قطعا پروژه را در وضعیت رقابتی بهتری قرار خواهد داد.

  بنابراین، پیشنهاد داریم قبل ار خرید هر نوع متریال ساختمانی اعم از مصالح، اهن الات، کاشی و سرامیک، سنگ نما و به طور کلی در تمامی مسیر تکمیل پروژه های ساختمانی خود و همچنین نحوه اصولی استفاده از انواع متریال ساختمانی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

پدیده ساز نوین

نمای کیفیت ، تضمین تعهد

درخواست مشاوره

"*" indicates required fields

قبل از خرید هر نوع مصالح و آهن آلات، با کارشناسان ما در تماس باشید!