جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
|
مشاوره در سرمایه گذاری مسکن

مشاوره در سرمایه گذاری مسکن

مشاوره در سرمایه گذاری مسکن پدیده ساز

   جمعیت رو به رشد شهرها و حتی مناطق روستایی کشور، موجب سرمایه گذاری در صنعت ساختمان به عنوان یک فعالیت پررونق اقتصادی شده است .

   از آنجایی که حجم ساخت و ساز و پروژه‌های ساخت مسکن در سال‌های اخیر روند روبه‌ رشد و فراوانی داشته است، می‌توان نتیجه گرفت که بازار سرمایه گذاری در صنعت ساختمان  تا سال‌های دورهم، اشباع نشود و همچنان زمینه فعالیت در آن روبه گسترش باشد.

   بسیاری از بزرگان صنعت ساختمان ایران بر این باورند که این صنعت از جایگاه واقعی خود چه ازنظر طراحی و چه از نظر حجم سرمایه گذاری فاصله بسیاری دارد، از اینرو میتوان سرمایه گذاری در این صنعت را همانند سوار شدن در یک قطار اماده حرکت دانست که در صورت رشد این صنعت به سمت جایگاه واقعی خود، میتوان این صنعت را به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن در نظر دانست.

پخش ویدیو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

جهت سرمایه گذاری در صنعت ساختمان به ما بپیوندید

   البته باید توجه داشت هر چند تعداد فرصت های سرمایه گذاری در این صنعت پر تعداد، و سود و عایدی زیادی را برای سرمایه گذاران دارد، همچنان به دلیل چالش هایی، همچون تورم، افزایش هزینه های بالا دستی، تغییرات قوانین ساخت و ساز، نوسانات شدید قیمت محصولات نهایی، و غیره …. ریسک های  بسیارزیادی نیز به  همراه  دارد.

   که ناخواسته بسیاری را با مشکلات زیادی روبه رو ساخته است و سبب سردرگمی سرمایه گذاران، سازندگان و حتی خریداران ساختمان گردیده و مانع از یک تصمیم درست در زمان درست شده است.

   مثال روشن این صحبت ها همین پروژه های نیمه تمام، سرمایه های سرگردان و پرونده های بی شمار در دادگاه ها هستند.

   از این رو بر خلاف تصور عامه ی مردم جهت داشتن یک سرمایه گذاری موفق، سرمایه گذاری در این صنعت نیازمند اگاهی، شناخت و انتخاب یک موقعیت مناسب براساس بودجه سرمایه گذاری میباشد.

   ما اینجا در شرکت  پدیده ساز نوین شرایطی را ایجاد نموده ایم که شما بتوانید با اطمینان و با هر سرمایه ایی وارد سرمایه گذاری در صنعت ساختمان شوید و با مشاوره ی تخصصی کارشناسان ما،  بهترین تصمیم را در بهترین زمان تجربه کنید.

جهت سرمایه گذاری در صنعت ساختمان به ما بپیوندید

پدیده ساز نوین

نمای کیفیت، تضمین تعهد

درخواست مشاوره

"*" indicates required fields

قبل از خرید هر نوع مصالح و آهن آلات، با کارشناسان ما در تماس باشید!